Yhteystiedot

Sijainti

Tehdään yhdessä merkittävää mainontaa - ota yhteyttä!

​

Myynti

Jari Putkonen
Toimitusjohtaja
040 586 6039
jari@mainospuu.com
Jari Putkonen Mainostalo Mainospuu Oy
Tarja Aaltonen
Mainospaikat, myynti
044 501 8327
tarja@mainospuu.com
Tarja Aaltonen Mainostalo Mainospuu Oy

Suvi Ripatti
Avainasiakaspäällikkö
044 761 9470
suvi@mainospuu.com

Lomalla 29.6.-12.7.2020

Suvi Ripatti Mainostalo Mainospuu Oy

Suunnittelu- ja aineistotyöt

Suunnittelijan tapaamiset ajanvarauksella:
oona@mainospuu.com tai anu@mainospuu.com
Anu Muurikainen
Tuotanto-AD
044 761 1788
anu@mainospuu.com

Oona Kero
AD
044 792 1670
oona@mainospuu.com

Oona Kero Mainostalo Mainospuu Oy

Tuotanto

Tuomas Välimäki
Tuotanto ja työnjohto
050 540 2394
tuomas@mainospuu.com
Tuomas Välimäki Mainostalo Mainospuu Oy
Janika Lindström 
Tulostustuotanto
janika@mainospuu.com

Laskutus

Tarja Aaltonen
044 501 8327
tarja@mainospuu.com

 

Ota yhteyttä!

{formbuilder:5001}