Yhteystiedot

Sijainti

Tehdään yhdessä merkittävää mainontaa - ota yhteyttä!

Myynti

Jari Putkonen
Toimitusjohtaja
040 586 6039
jari@mainospuu.com
Tarja Aaltonen
Mainospaikat, myynti
044 501 8327
tarja@mainospuu.com
Suvi Ripatti
Avainasiakaspäällikkö
044 761 9470
suvi@mainospuu.com

Suunnittelu- ja aineistotyöt

Suunnittelijan tapaamiset ajanvarauksella:
suvi@mainospuu.com tai anu@mainospuu.com
Oona Alkiomaa
(äitiyslomalla)
AD
Anu Muurikainen
Tuotanto-AD
044 761 1788
anu@mainospuu.com

Tuotanto

Tuomas Välimäki
Tuotanto ja työnjohto
050 540 2394
tuomas@mainospuu.com
Janika Lindström 
Tulostustuotanto
044 335 0508
janika@mainospuu.com

Laskutus

Tarja Aaltonen
044 501 8327
tarja@mainospuu.com

Saila Heiskanen 
(opintovapaalla)
Laskutus ja kirjanpito

Ota yhteyttä!