Yhteystiedot

Jari Putkonen
Toimitusjohtaja
040 586 6039
jari@mainospuu.com

Tarja Aaltonen
Mainospaikat, myynti
044 501 8327
tarja@mainospuu.com

Tuomas Välimäki
Tuotanto ja työnjohto
050 540 2394
tuomas@mainospuu.com

Oona Alkiomaa 
AD
044 501 0056
oona@mainospuu.com

Anu Muurikainen
Tuotanto AD
044 761 1788
anu@mainospuu.com

Saila Heiskanen 
Laskutus ja kirjanpito, myynti
044 779 9455
saila@mainospuu.com

Janika Lindström 
Tulostustuotanto
044 335 0508
janika@mainospuu.com

Toimimme valtakunnallisesti.
Tehdään yhdessä merkittävää mainontaa – ota yhteyttä!

Liity postituslistallemme ja tilaa uutiskirjeemme.

logopalkki_tunnukset

 

Pesulankatu 4
50130 MIKKELI

puh (keskus): (015) 415 0500
email: info@mainospuu.com